Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


lnxtracker:window2

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

lnxtracker:window2 [2019/05/24 16:47] (aktuální)
lanex vytvořeno
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== LnxTracker ======
 +===== Efekty =====
 +Pokud chceme vložit effekt do patternu, vyvoláme pravým tlačítkem myši menu a zvolíme který chceme použít.
 +{{ :​lnxtracker:​lnxtracker_s11.jpg?​nolink |}}
  
 +====Tempo====
 +Tento effekt mění aktuální rychlost skladby. Hodnotu můžeme měnit pomocí tlačítek "​+"​ a "​-"​ na numerické klávesnici. Je to stejná hodntota, jako je v Tabu Music.
 +
 +====PitchStep====
 +Tento effekt způsobí neřízený skluz, tedy bude měnit frekvenci směrem dolů nebo nahoru, dokud ho opět efektem PitchStep s hodnotou 0 nezastavíme. Tlačítka "​+"​ a "​-"​ na numerické klávesnici mění hodnoty, spolu se Shiftem mění desetinné hodnoty.
 +
 +====Glissando,​ Glissando End====
 +Řízený skluz z noty do noty. První je nota, na které má skluz začít. Poslední notu kde má skluz skončit označíme efektem Clissando End. Tracker automaticky dopočítá správné frekvence. Pokuď nechceme, aby po sklouznutí začla hrát nová nota která označuje cílovou frekvenci skluzu, zrušíme jí číslo samplu a hlasitosti. To provedeme označení samplu a klávesami "​+"​ a "​-"​ na numerické klávesnici. V místech kde dochází ke skluzu, bude pozadí označené zeleně.
 +
 +{{ :​lnxtracker:​lnxtracker_s12.jpg?​nolink |}}
 +
 +====Vibrato====
 +Zde můžeme změnit hodnotu Vibrato u přehrávaného samplu. Tato hodnota je pouze dočasná, dokud se nespustí další nota v patternu. Hodnotu můžeme měnit pomocí tlačítek "​+"​ a "​-"​ na numerické klávesnici. Je to stejná hodntota, jako je v Tabu Sample.
 +
 +====Pitch====
 +Tento effekt záměrně rozladí celý kanál. O kolik to nastavíme opět pomocí tlačítek "​+"​ a "​-"​ na numerické klávesnici. Tento effekt je trvalý, dokud ho na kanále opět neodvoláme effektem Pitch s hodnotou 0. Při rozladění je kanál označen červenou barvou.
 +
 +====Next pattern====
 +Tento effekt způsobí okamžité přeskočení na následujicí pattern. Stejně jakoby pattern dohrál poslední linku.
lnxtracker/window2.txt · Poslední úprava: 2019/05/24 16:47 autor: lanex